Ana Sayfa     Hakkımızda     Hizmetlerimiz     Sipariş Formu     İletişim  
Düz Naylon Ambalaj Filmi

Shrink Naylon
-Shırink film polietilen hammaddeden elde edilen ve kullanım alanına göre değişik ebat ve kalınlıklarda üretilen endüstriyel bir üründür.

-Ayrıca firmamız birinci kalite haricinde ikinci kalite naylon üretimi yapılmaktadır

-Ambalajlanacak malzemenin ebadına, ağırlığına göre belirlenmiş shrink film (kalınlık-ebat), ambalajlanacak malzemeye sarılarak ısıl işleme tabi tutulur. Bu işlem sırasında ısıyı alan shrink film, enine ve boyuna çekme tepkisi verir. Bu tepki sayesinde malzemeye tam olarak sarılır. Bu işlemden sonra soğuk havaya tabi tutulan film donarak malzemenin üstünde onu tam sarmış şekilde kalır ve bu da malzemenin sallanmasını, devrilmesini engeller, dış etkenlerden korunmasını ve taşıma kolaylığı sağlar.

-Shırink film, birçok paketleme ve kolay ambalajlama alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bunların bazı örnekleri su ve sıvı şişe paketleme, mobiya sektörü, gıda ambalajları, metal sanayi, beyaz eşya, elektronik, seramik ambalajlama

PE shrink film'in avantajları
- Ürünün şekline uygun olarak sarar.
- Sargıladığı ürüne parlaklık şeffaflık verir.
- Raf ömrünü uzatıp, ürünü korur.
- Ürünlerin toplu halde nakliyesini ve satışını gerçekleştirir.
- Ambalajlamada ucuz maliyet yaratır.
- Shrink ambalajın, tepsi -paket, yığma ve palet yük birimleri için yapılan endüstriyel uygulamalarda çok geniş bir kullanım alanı mevcuttur.
 

ANKARA KAVİPSAN LTD. ŞTİ.
Adres
: 601. SOKAK NO: 4 IVEDIK OSB - ANKARA
Telefon: 0312 395 10 95 - Fax: 0312 395 32 74
Email : info@ankarakavipsan.com
Copyright © 2009 KILAVUZ BiLGiSAYAR